Ένα εξαιρετικό “Αποκριάτικο Γλέντι”, με διοργανωτη τον Συλλογο Ελευθερων επαγγελματιων,βιοτεχνων ,παραγωγων και εμπορων Πολυγυρου Χαλκιδικής και συμμετοχη του Λαογραφικού Ομίλου Πολυγύρου στήθηκε στις 10 Μαρτίου 2024 στην πόλη μας. Ο καιρός μας έκανε τη χάρη κι όλα πήγαν καλά! Διασκεδάσαμε όλοι παρέα, δίνοντας καθαρά Αποκριάτικο τόνο στην πόλη, η οποία μπήκε για τα καλά σε καρναβαλικούς ρυθμούς! Εξάλλου μόνο επιτυχημένο θα μπορούσε να ναι το γλέντι, αφού στήθηκε με τη συμμετοχή πέντε συλλογών της πόλης, αποδεικνύοντας περίτρανα το ” Η ισχύς εν τη ενώσει”.Και του χρόνου.
![](https://www.lop.gr/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709637968553-1.jpg)
![](https://www.lop.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000007116-768x1024.jpg)
![](https://www.lop.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000007115-1024x769.jpg)
![](https://www.lop.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000007114-769x1024.jpg)
![](https://www.lop.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000007113-1024x771.jpg)
![](https://www.lop.gr/wp-content/uploads/2024/03/1000007112-1024x768.jpg)
Πρέπει να έχετε συνδεθεί για να σχολιάσετε.